Sport Business Day Eindhoven

Avrupa’nın Spor Startup’ları Sportup’ın partnerleri arasında olduğu Hollanda merkezli spor hızlandırma merkezi Sport Experience organizasyonunda Eindhoven kentinde 9 Kasım’da bir araya gelecekler. Silikon vadisinde yapılacak olan Sportstech Dünya Kupası öncesi PSV’nin Philips Stadı’nda düzenlenecek etkinlikte finale kalan startuplar yatırımcılara sunumlarını stadın soyunma odasında gerçekleştirecekler.

Her yıl Sport eXperience tarafından düzenlenen Sport Business Day kapsamındaki elemelerde öne çıkan Avrupa’dan 15 spor startup’ı 3.500 Euro para ödülü için yarışacak. İkinci olan ise 1.500 Euro’luk ödüle hak kazanacak.

Organizasyonda sadece elemeler düzenlenmeyecek. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden ve Amerika’dan farklı alanlarda uzman 30 konuşmacı sektörü ileri taşıyan proje ve gelişmeler hakkında sunumlarıyla katılımcılarla bir araya gelecek. Ayrıca 70 sportup etkinlik alanında kendilerini ve projelerini yöneticilere, distribütörlere, yatırımcılara, spor şirketlerine ve spor yöneticilerine tanıtma şansı bulacaklar.

Konferansa, yarışmaya ve tanıtım fırsatlarına ilişkin detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yazı Hakkında Düşünceleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir