Red Bull’da Çalışacak Kadar Iddialı Mısın?

Dünyada ekstrem sporlar denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Red Bull, geçtiğimiz günlerde resmi internet sitesi üzerinden bir çalışma arkadaşı aradıklarını duyurdu. Avustralya’nın Salzburg kentindeki ofislerinde tam zamanlı olarak çalışacak personelin görevi ise, Uluslararası E-Spor Uzmanlığı.

 

Red Bull’un e-spor stratejilerini ve bu yönde ilerlettiği tüm projelerini yürütecek olan bu isim için birkaç zorunluluk da mevcut tabi ki. Öncelikle çalışma alanının Avustralya’da olduğunu düşünürsek çok iyi bir İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekiyor. Tabi çalıştığınız firma Red Bull olunca yalnızca İngilizce sizi kurtarmayacaktır. Yanına Almanca, Fransızca, İspanyolca gibi yan dilleri de eklemeniz gerekiyor. Konu e-spor olunca doğu dillerine de yatkınlığınız olması belki tercih sebebi olabilir. Çünkü oyun ve sporun birleştiği bu alanda Uzak Doğu ülkelerinin başarısı yadsınamaz. İlana baktığınızda Red Bull bu açıklamaları yazmamış fakat zaten aklı başında her insan bu dil konusunun bir zorunluluk olduğunu bilir.

 

 

Ayrıca “Marketing” ve “Gaming” konusunda da üst düzey bilgiye sahip olmalısınız. Eğer “O aradıkları adam benim! Yalnızca daha bundan haberleri yok.” diyorsanız size bir de güzel haber var. Çalışacağınız ofis belki de bir elemanın sahip olmak isteyeceği en uç noktalardan birinde duruyor. Çevresi, doğası, tasarımı ve çalışma alanları tam da “Ah bir mesai olsa da biraz daha kalsam ofiste.” dedirtecek türden. Dünyanın neredeyse her noktasına yolculuk etme fikri de cabası.

 

Eğer gerçekten bu işi istiyorsan, işte sana bir de başvurabileceğin bir adres.

Yazı Hakkında Düşünceleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir