Bu spor sitesi takipçilerine kripto para dağıtacak

Spor haber ve içerik sitesi Sportco düzenli okuyucularını ödüllendirecek yeni bir sistem geliştirdi. Blockhain temelli algoritma bireysel olarak okuyucularının siteye dahil olmasını, etkisini ve okumasını değerlendirip diğer okuyucularla kıyaslayacak ve ödül olarak kripto paralar dağıtacak.

Sportco bu sistemle spor medyasında taraftarların etkisini değerlendirmek istedi. Geliştirdikleri Blockchain teknolojisi ile milyonlarca okuyucunun etkileri kolayca hesaplanabilecek.

Sportco, blogların, haberlerin, fikirlerin, istatistiki analizlerin, videoların, fotoğrafların ve spor uygulamalarını yansıtan web sitelerinin bir arada bulunduran bir marka olarak hizmet veriyor.

Peki okuyuculara ödüller nasıl dağıtılacak?

Sportco üyelerinin aktivitelerini yakından takip edecek. Üyelerinin içerik paylaşımına, içerik üretimine ve yarışmalara katılmasıyla ödüller dağıtılacak. Ödüller aynı zamanda komünitenin genişletilmesine, başka kullanıcıların davet edilmesine, içeriklerin tıklanmasına ve paylaşımına göre de dağıtılacak. Basit anlatımıyla üyelerin siteye dahil olması ve içeriklerin görünür olmasıyla üyeler ödüller alacak.

Bütün aktiviteler bir platformda hesaplanıp sıralama halinde sunulacak. Site için görünürlük sağlayan kullanıcılar bu sıralamaya göre ödüllendirilecek ve ödül için fon reklam verenlerden gelecek.

Sportco.ie

 

Yazı Hakkında Düşünceleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir