Spor startuplarının Avrupa’ya açılan kapısı: Sport eXperience

Avrupa’nın birinci hızlandırma firması Sport eXperience, Sportup 2018 Konferansı’nda bulunacak.

Hollanda’da kurulan Sport eXperience spor sektöründe sürdürülebilir başarılı firmaların oluşması için startup eko sistemine katkıda bulunuyor. Hollanda’nın ilk ve tek spor startup hızlandırma firması olan Sport eXperience, spor startupları için Avrupa’ya giriş kapısı olarak görünüyor. Firma, Avustralya, Danimarka, Los Angeles, Paris, St. Louis ve Toronto’daki Spor Hub’larıyla birlikte çalışıyor ve bu networkleriyle gereken bağlantıların kurulmasında destek oluyor.

Sport eXperience sadece hublarla değil aynı zamanda spor federasyonları, organizasyonları, şirketleri ve kamu kurumlarıyla da birlikte çalışıyor. Her yıl Eindhoven’daki SX binasında gerçekleştirilen buluşmalarda spor, medya ve pazarlama alanında 50’den fazla firmanın temsilcisi katılım gösteriyor. Hedefleri ise sporda inovasyonu ve sport topluluğunu geliştirmek.

23 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Sportup 2018 Konferansı’na Sport eXperience’ın kurucusu Arno Hermans, CFO Johan de Rooij konuşmacı olarak katılacak. Kalan son biletleri bu adresten alabilirsiniz.

 

Yazı Hakkında Düşünceleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir