100 dolardan ucuz en iyi 7 koşu ayakkabısı

Koşmak dünyanın en ucuz sporu. İki bacak koşmanız için yeterli olacaktır. Fakat bu sporu daha rahat yapabilmek için iyi bir ayakkabı olmazsa olmaz. Koştuğunuz ayakkabılar sporu yaptığınız sıklığa göre hızlıca eskiyebilir. Bu durumda bütçe önemli bir faktör oluyor. Gear Patrol 100 doların altında satın alabileceğiniz en iyi 7 koşu ayakkabısını bu gibi durumlar için derlemiş.

Brooks Launch 5

Yeni çıkan Launch 5’in fiyatı yaklaşık 100$ civarında. Bir önceki nesil olan Launch 4 ise 65$ fiyatında. Her ikisi de hafif üst yapısıyla çok iyi ayakkabıları. BioMoGo DNA özellikli tabanıyla uyumlu ve rahat hissettiriyor.

Nike Air Zoom Winflo 5

Nike Air Pegasus 35’te kullanılan yastık tabanla aynı tabanı kullanıyor. 10mm’lik dayanıklı kauçuk bir koşucunun uzun vadedeki ihtiyaçlarını karşılayacaktır

Skechers Performance Gorun Ride 7

Ünlü maratonculardan Meb Keflezighi koşarken Skechers’ın GoMebs modelini tercih ediyor. Son resmi yarışı olan 2017 New York City Maratonu’ndada Skechers’dan vaz geçmedi. Hafif materyallerden yapılan Skechers’la koşmak artık eskisi gibi değil.

Reebok Fast Flexweave

Aynı zamanda en iyi GYM ayakkabılarından biri olarak da seçilen bu model esnek ve nefes alabilen yapısıyla hem parkurda hem de koşu bandında rahatlık ve performans vaat ediyor. Bunda hemen her zeminde tutunma sağlayan tabanının da rolü var.

 

Under Armour UA Speedform Intake 2


Dört yıl önce piyasaya sürülen Under Armour Speedform bu süreçte birçok değişiklik geçirdi. Fakat bu değişikliklere rağmen halen 100 dolarlık bütçenizle alabileceğiniz en iyi yol ve koşu ayakkabılarından biri. Orta tabanındaki yastık desteği bulutta yürüme hissi yaratıyor. Teri emen iç yapısıyla çorapsız da giymeniz mümkün.

New Balance Fresh Foam Cruz

Gear Patrol’e göre 2018’in en iyi GYM ayakkabılarından biri. New Balance Fresh Foam çok kolay adapte edilebiliyor ve inanamayacağınız şekilde komforlu. Stil olarak GYM veya sokak için istediğiniz renkleri seçebiliyorsunuz.

Asics GT-1000 6

Asics GT-1000 yüksek enerjili dinamik yastığıyla beraber iyi dizayn edilmiş bir yapısı var. Bu yapı ayağı tamamen sarıp bileği de koruyor. Jel sistemi ile her adım daha daha yumuşuyor.

 

Yazı Hakkında Düşünceleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir